Jestem absolwentką pierwszego rocznika Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.
Praktykę zawodową rozpoczęłam w 2000 roku stażem w Centrum Psychoterapii przy ul. Sobieskiego 112 podlegającemu Szpitalowi Klinicznemu Akademii Medycznej przy ul. Nowowiejskiej w Warszawie. Równocześnie pracowałam jako terapeuta w Ośrodku Pomocy Społecznej Warszawa-Włochy.
Po roku zaproponowano mi stanowisko psychoterapeuty w ww. szpitalu. Do moich obowiązków należało prowadzanie konsultacji diagnostycznych, prowadzenie terapii indywidualnej i grupowej oraz uczestnictwo w zebraniach klinicznych. Równocześnie brałam udział w finansowanym ze środków publicznych Programie Psychoedukacyjnym "Drabina", który zakładał pracę z dziećmi i młodzieżą dotyczącą profilaktyki uzależnień.
W 2004 r. rozpoczęłam stałą współpracę z Centrum Psychologiczo-Medycznym MABOR, gdzie zajmowałam się terapią indywidualną i grupową a także prowadziłam szkolenia z zakresu pierwszego kontaktu z pacjentem w Studium Terapeutycznym atestowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.
W 2008 r. otworzyłam prywatną praktykę psychoterapeutyczną i współpracuję z komisją szkoleniową Instytutu Analizy Grupowej  "Rasztów" w zakresie szkoleń dotyczących zaburzeń odżywiania.
W 2011r. rozpoczęłam współpracę z Fundacją Rozwoju Psychoterapii i Psychiatrii, pracując jako grupowy terapeuta szkoleniowy w kursie psychoterapii poznawczo- behawioralnej z elementami psychoterapii psychodynamicznej.
Obecnie pracuję jako terapeuta indywidualny i grupowy w ramach praktyki prywatnej, jestem superwizorem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Instytutu Analizy Grupowej „Rasztów”, gdzie prowadzę zajęcia dydaktyczne dla kursantów I i II stopnia, przygotowujące do Certyfikatu Psychoterapeuty i Analityka Grupowego.